Referencje

Poniżej znajdziecie Państwo referencje wybranych firm, które skorzystały z naszego doświadczenia

Cashino Poland S.C

www.cashino-poland.pl

Z przyjemnością i przekonaniem polecamy firmę Enterso jako godnego zaufania Partnera w biznesie. Zaświadczamy o solidności, wysokich kompetencjach i profesjonalizmie firmy w zakresie pozycjonowania i budowy stron oraz serwisów internetowych. Znajomość rzeczy, świetny kontakt a także niezwykła przejrzystość w zawartych umowach i wzajemnej komunikacji sprawiają, że korzystanie z usług Enterso traktujemy jako owocne, pozytywne i wyjątkowo miłe doświadczenie. Z wymienionych powodów rekomendujemy wysokiej jakości usługi świadczone przez firmę Enterso.

Sanmarks Sp. z o.o.

Firma Enterso z sukcesem zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony internetowej. W niedługim czasie od rozpoczęcia współpracy nasza strona internetowa uzyskała wysoką pozycję i cały czas ją utrzymuje. Cenimy sobie konkurencyjną cenę, comiesięczne raporty oraz szybki kontakt. Nasza współpraca układa się pomyślnie. Z całym przekonaniem rekomendujemy firmę Enterso.

Proventis

Firma Enterso z sukcesem zajmuje się pozycjonowaniem naszej strony internetowej. W niedługim czasie od ropoczęcia współpracy nasza strona uzyskała wysoką pozycję i cały czas ją utrzymuje. Cenimy sobie konkurencyjną cenę oraz szybki kontakt. Nasza współpraca układa się pomyślnie. Z całym przekonaniem rekomenduję Enterso.

Piotr Hranyczka

Moja firma korzysta z usług Enterso w zakresie pozycjonowania storny internetowej piotrhranyczka.pl. Efekty naszej współpracy są bardzo dobre. W bardzo krótkim czasie udało się wypozycjonować moją stronę www na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Do największych atutów firmy Enterso należy zaliczyć konkurencyjne ceny, profesjonalizm, sprawny kontakt oraz miłą obsługę. Polecam ją z pełnym przekonaniem.

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy laureatami wielu nagród, między innymi: Regionalnego Lidera Innowacjii oraz posiadamy liczne grono usatysfakcjonowanych klientów.

Przystanek sukces

Lider innowacji i rozwoju - 2012

Lider innowacji i rozwoju - 2011

Lider innowacji i rozwoju - 209

TOP