Tworzenie stron internetowych

W dobie Internetu kto nie idzie naprzód, ten się cofa. Właśnie dlatego w Enterso oferujemy wyłącznie najnowsze i najlepsze rozwiązania. Na bieżąco monitorujemy i wdrażamy standardy projektowania stron, tak aby, jak najbardziej odpowiadały potrzebom naszych klientów. Projektowane przez nas witryny są responsywne – z równą łatwością używać ich można na domowym komputerze, co na mobilnym urządzeniu.

W naszej pracy łączymy estetykę z użytecznością – zaprojektowana przez Enterso strona jest nie tylko przyjazna klientowi, ale pomaga rozwinąć się firmie. Każdą witrynę projektujemy tak, aby generowała, jak najwięcej konwersji – zapisy do newslettera, wypełnione formularze kontaktowe czy telefoniczne rozmowy z firmą. Dzięki temu nasz klient może stale rozbudować swoją bazę mailingową i utrzymywać kontakt z dotychczasowymi klientami

Zapytaj o wycenę

Wypełnij formularz i zgarnij zniżkę!

Otrzymaj 15% zniżki na zakup programu AdMailer 5

Zwracamy uwagę na

Responsywność

W dzisiejszych czasach nie da się uciec od urządzeń mobilnych. Coraz więcej osób – w drodze do pracy czy nawet w wolnym czasie - przegląda strony internetowe, korzystając ze smartfona lub tabletu. Ten segment rynku jest niestety nadal ignorowany przez wiele firm, które nie biorą pod uwagę zupełnie innych praw, jakimi rządzą się urządzenia mobilne. Zbyt mała czcionka, problemy z nawigacją czy nawet zachodzące na siebie elementy interfejsu – z tymi problemami spotkał się chyba każdy z nas
Enterso – mając na uwadze przede wszystkim wygodę użytkowania – stara się zapewnić wysoką responsywność tworzonych przez siebie witryn. Strony projektujemy w ten sposób, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom urządzeń mobilnych – a więc odpowiednio skalowały się do wymiarów ekranu i zapewniały swobodną nawigację przy używaniu ekranu dotykowego.

Responsywność to jednak nie tylko korzyść dla samego użytkownika, ale również dla ciebie – jako dla właściciela strony. Po pierwsze, portale przystosowane do urządzeń mobilnych – takich jak telefon, smartfon czy tablet – są stawiane znacznie wyżej w wynikach wyszukiwania Google, co przekłada się na ilość odwiedzin. Dodatkowo użytkownik na którym strona wywarła dobre wrażenie, z pewnością będzie skłonny skorzystać z niej przy następnej okazji – być może nawet polecić ją swoim znajomym. Resposnywność to także oszczędność dla firmy – parę prostych mechanizmów, dzięki którym nie musisz tworzyć specjalnej „mobilną” wersji twojej strony

Optymalizacja SEO

Google to obecnie najpopularniejsza wyszukiwarka na rynku – najprawdopodobniej to właśnie przez nią znalazłeś tę stronę. Tak samo, jak miliony innych użytkowników na świecie, codziennie korzystasz z niej, aby znaleźć interesujące cię informacje. Nie zastanawiałeś się jednak, co sprawia, że jedne witryny ulokowane są wyżej od innych?

Mechanizmy SEO to nic innego jak wbudowane w Google algorytmy odpowiadające za sortowanie i pozycjonowanie treści. Regularnie aktualizowane i doglądane przez zespół informatyków mają sprawić, by strony, które zobaczysz jak najlepiej odpowiadały twojemu zapytaniu. Cała ta siatka mechanizmów jest ciężka do zrozumienia, szczególnie dla osób, które nigdy nie miały z nią styczności – wbrew pozorom, sam tekst na stronie może okazać się niewystarczający, jeżeli nie jest napisany w odpowiedni sposób.

Właśnie dlatego w kwestie efektywnej optymalizacji SEO warto zwrócić się do firmy takiej jak Enterso. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną obsługę pod kątem mechanizmów wyszukiwania, które stale nadzorujemy i dostosowujemy pod kątem najnowszych aktualizacji. Od edycji tekstu na stronie pod kątem słów kluczowych po takie elementy jak metadane (niewidoczne dla użytkownika – ale jak najbardziej istotne dla wyszukiwarki – informacje) – gwarantujemy wysoką pozycję każdej witryny pośród wyszukiwanych stron. Co więcej, dla każdej strony sporządzamy również konto na Google+ oraz ułatwiającą kontakt wizytówkę Google.

Dobry content

Wbrew pozorom, tekst na stronie to coś więcej niż tylko przeznaczona dla odbiorcy informacja. Przeciętny nie wzbudzi zainteresowania potencjalnego nabywcy i raczej nie zapadnie w pamięć na tyle, żeby ten wrócił na naszą stronę – a napisany źle może nawet aktywnie odstraszać klientów i psuć opinię o całej firmie. Dlatego zlecając obsługę strony internetowej, warto zadbać o to, aby – poza technicznym zapleczem – zajęto się również jej merytorycznym aspektem.

Najczęściej zadanie to spada na profesjonalnego copywritera – osobę, której zadaniem jest napisanie tekstu w sposób atrakcyjny nie tylko dla odbiorcy, ale również dla mechanizmów wyszukiwania Google. Każda ze stron analizowana jest bowiem pod kątem zawartości słów kluczowych – jednak jest to jedynie ułamek tego, na co zwracać trzeba uwagę przy tworzeniu contentu. Tekst nie może zawierać również zbyt dużego zagęszczenia wyszukiwanych fraz, powtórzeń, liczy się też jego długość – a na dodatek wszystko to zawarte musi być w atrakcyjnej dla odbiorcy formie.

Enterso – stawiając przede wszystkim na jakość swoich usług – stara się zapewnić profesjonalną obsługę również w tym aspekcie. Korzystając z zaufanych i znających branżę copywriterów jesteśmy w stanie zapewnić, że content na naszej stronie będzie zawsze najwyższej klasy.

Social media na WWW

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważna dla firmy jest prezencja w mediach. Dzisiaj miejsce telewizji, radia czy gazet zajęły portale społecznościowe – CEO wielkich korporacji, a nawet głowy państw, korzystają dzisiaj z takich narzędzi jak Twitter, Facebook czy nawet Instagram. Dobrze poprowadzona kampania w social media może zdecydowanie poprawić wizerunek firmy – jednak równie łatwo co sukces, popełnić można tutaj kosztowną gafę.

Dlatego zlecając obsługę strony, warto zadbać o to, aby w zakres usług wchodziła również kompleksowa obsługa portali społecznościowych. Na szczęście Enterso ma swojej ofercie również i ten aspekt – od pełnego zaplecza technicznego i integracji strony z funkcjami social media po publikację wartościowego contentu. Mechanizmy Facebooka jesteśmy w stanie przenieść w taki sposób, aby użytkownik miał do nich dostęp bez opuszczania strony – chat czy przycisk like bez problemu włączyć można w działanie strony, co na pewno ułatwi jej obsługę.

Dodatkowo podobne mechanizmy zastosować możemy do innych popularnych portali – jeżeli chcemy, aby nasz klient z poziomu strony mógł przeglądać zamieszczone na Instagramie lub Pintereście zdjęcia, lub miał dostęp do naszych Tweetów, nie ma z tym większego problemu. Obsługa social media działa również w drugą stronę – naszym klientom zapewniamy publikację tekstów branżowych na Facebooku oraz analizę ich skuteczności, a dzięki narzędziu Pixel jesteśmy w stanie sprawdzić, jak wiele przekierowań trafiło dzięki temu na stronę.

Bezpieczeństwo witryny

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo – każda strona stanowi wizytówkę swojej firmy, stąd jakiekolwiek naruszenie jej integralności może bardzo mocno odbić się na opinii. Dlatego staramy się zapewnić najwyższy standard zabezpieczeń dla tworzonych i edytowanych przez nas witryn – zawsze instalujemy najnowsze aktualizacje i zabezpieczenia, śledząc na bieżąco raporty na temat bezpieczeństwa i nowych zagrożeń.

Dla każdej ze stron dodatkowo proponujemy certyfikat SSL – gwarantujący poufność bezpieczeństwo przekazywanych danych. Dzięki jego zastosowaniu jesteśmy w stanie zagwarantować, że dokonywane przez internet transakcje – niezależnie od kwoty – będą w pełni bezpieczne dla użytkownika. Zapewnia to obustronną korzyść – klient może czuć się spokojnie dokonując zakupu, a my możemy cieszyć się dobrą opinią i zaufaniem

Poza zapewnieniem bezpieczeństwa dla nowo tworzonych stron możemy zapewnić też stały monit istniejących już witryn, tak aby ich właściciel mógł czuć się bezpiecznie z prowadzoną przez siebie działalnością. Nasz zespół informatyków pozostaje w stałym kontakcie i jest w stanie szybko zareagować na jakiekolwiek naruszenie bezpieczeństwa, likwidując je w szybki - a przede wszystkim nie utrudniający dalszego korzystania z witryny – sposób.

Pomoc marketingowa

Poza konkretnymi usługami z zakresu internetowego marketingu, jesteśmy również gotowi zaoferować usługi z szeroko pojętego doradca w zakresie reklamy. Od wskazówek dotyczących publikowania treści po polecanie narzędzi mających zwiększyć współczynnik konwersji – jesteśmy gotowi podzielić się nabytym przez lata doświadczaniem, aby jeszcze bardziej pomóc naszym klientom.

TOP