Pozycjonowanie Wrocław

Wrocław – miastem milionerów

Wrocław w ostatnich latach wyrasta na drugie – obok Warszawy – biznesowe centrum Polski. Z dochodami na mieszkańca w ilości ponad sześciu tysięcy złotytch i prawie czteromilionowym budżetem nie są to czcze przechwałki – nawet zagraniczne firmy, takie jak Mercer Agencies Ltd., doceniły potencjał gospodarczy Wrocławia, określając go jako „najlepsze miasto do życia” i „polskie centrum biznesowe”

Jednak – aby firma moga pełni skorzystać z tych warunków – niezbędne są pewne inwestycje. Jedną z nich jest reklama SEO – nowy sposób marketingu, wykorzystujący mechanizmy wyszukiwania w celu zapewnienia jak największego rozgłosu firmie. W warunkach ostrej konkurencji – jakie panują we Wrocławiu – dobry marketing może okazać się kluczem do sukcesu, więc warto zainteresować się nim już teraz

Dlaczego tak ważny jest brand

Niezależnie od tego, czy należysz do elitarnej grupy czterystu wrocławskich milionerów, czy twoja działalność nabiera dopiero tempa, na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważna jest dla ciebie marka. To po niej potencjalny klient rozpoznać ma twoją firmę i to z nią wiązać będzie wszystkie opinie – pozytywne lub negatywne. Wiele firm poświęciło miliony na wypromowanie swoich marek, płacąc artystom za zaprojektowanie swojego loga lub celebrytom za promowanie swoich produktów. Wszystko to służyło jednemu celowi – aby każdy był w stanie rozpoznać daną firmę

Jednak czy nie da się zrobić tego szybciej? Współczesne technologie – wykorzystując algorytmy wyszukiwania – znacząco skróciły ten proces, sprawiając że nie musimy czekać już na to aż reklama pojawi się w telewizji albo w prasie. W internecie coraz ważniejsze jest to, jak bardzo spersonalizowana i „skrojona” pod temat jest dana oferta. I właśnie dlatego tak ważne dla współczesnego biznesu jest pozycjonowanie.

Dobra pozycja na start

Promowanie firmy z pomocą marketingu SEO zapewnia wiele korzyści, w tym takie których nie osiągniemy przy użyciu konwencjonalnej reklamy. Po pierwsze, reklama w internecie pracuje na ciebie przez cały czas: nie musisz czekać na kolejne wydanie gazety lub na porę jej nadawania w telewizji. Ta stałość pozwala znacznie lepiej budować świadomość marki, dzięki czemu nawet osoba która na daną chwilę nie jest zainteresowana ofertą, ma dużą szansę w przyszłości po nią sięgnąć. Po drugie, spersonalizowana reklama, uwzględniająca preferencje klienta, pozwala znacznie szybciej gromadzić grono konsumentów. O ile tradycyjny marketing nierzadko traci czas i środki na osoby nie mieszczące się w grupie docelowej, tak poddana pozycjonowaniu strona automatycznie trafia do zainteresowanych. Dzięki temu grupa naszych odbiorców w bardzo szybki sposób powiększy się, co przełoży się nie tylko na zyski ale również na renomę i opinię na rynku. Po tr

Jak cię widzą…

Postawienie na pozycjonowanie SEO to także wspaniały sposób na wysłanie pozytywnego sygnału o tobie i twojej firmie! Wrocław – będąc miastem innowacji takich jak Sky Tower, jeden z najwyższych budynków w Polsce – z pewnością doceni nowoczesne rozwiązania w biznesie. Wybierając marketing SEO, pokazujesz się jako energiczny przedsiębiorca który nie boi się nowoczesnych technologii i z powodzeniem wdraża je w swojej firmie. Opinia w biznesie może znaczyć wiele, stąd zawsze warto zadbać aby pokazać się z jak najlepszej strony. Strona – zoptymalizowana przez profesjonalnego copyrwitera – to także lepszy i przyjemniejszy w odbiorze tekst, który zachęci klientów i zjedna inwestorów.

Inną opcją, którą szczególnie warto się zainteresować, jest content marketing ofeowany w formie blogów i internetowych poradników. W swoim działaniu łączy on funkcje reklamy ze społecznymi aspektami internetu – umożliwiając komentowanie i wymianę doświadczeń, content marketing pozwala nawiązać znacznie lepszy kontakt z klientem i poprawić opinię o firmie. Teraz – kiedy większość firm stara się raczej unikać opinii „złej korporacji” – takie rozwiązania pozwolą nam też zdecydowanie poprawić nasz PR i pokazać się jako „ludzka” firma, traktująca indywidualnie swoich klientów. Istotnym dla powodzenia jest jednak ciągłość takiej akcji i stały napływ artykułów – stąd dobrze jest pomyśleć o tym raczej jako o długoterminowej inwestycji.

Enterso – pomagamy twojej marce

Na szczęście na rynku dostępne są usługi Enterso – wielokrotnie nagradzanej i docenianej przez klientów agencji zajmującej się marketingiem internetowym. Od swojego założenia w 2006, Enterso zapewnia profesjonalną obsługę stron w której zawierają się takie usługi jak:

Optymalizacja tekstu pod kątem SEO

Stawianie zaplecza pod content marketing (fora, blogi)

Tworzenie tekstów reklamowych na stronę (z uwzględnieniem słów kluczowych)

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z cenami (które wyliczyć można przy pomocy zamieszczonego poniżej kalkulatora:

Autor: Łukasz Nawrocki

Prezes Enterso

Być może nie jest najlepszym pozycjonerem na świecie, ale na pewno takich zatrudnia.

Podobnie z copywriterami, webmasterami i specjalistami ds. obsługi klienta.

Dobrze wie, że owocna i długotrwała współpraca jest możliwa tylko wówczas, gdy partnerzy wzajemnie rozumieją specyfikę swoich działań biznesowych.

Zapytaj o darmową wycenę pozycjonowania Twojej strony