Opinie-klientów

Opinie naszych Klientów

 • Północna Izba Gospodarcza

  Północna Izba Gospodarcza ma przyjemność zarekomendować firmę Enterso, która specjalizuje się w tworzeniu narzędzi automatyzujących pracę w sektorze oprogramowania sieciowego. Dotychczasową współpracę z firmą Enterso oceniamy bardzo wysoko i cenimy sobie korzystanie z jej usług.

  Północna Izba Gospodarcza
 • Pogoń Szczecin SA

  Z usług firmy Enterso korzystamy nieprzerwanie od lipca 2012 roku. Produkty tej firmy znacząco pomogły nam w komunikacji z Kibicami, Partnerami oraz w pracy na rzecz pozyskiwania kibiców.

  Pogoń Szczecin SA
 • Agencja Reklamowa Wollszleger

  Agencja Reklamowa Wollszleger korzysta ze wsparcia Enterso sp. z
  0.0. w zakresie marketingu internetowego oraz pozycjonowania od 2007 roku. W trakcie trwania współpracy Enterso sp. z 0.0. wykazała się dużym profesjonalizmem, wsparciem oraz fachową -‚ obsługą. Śmiało możemy polecić usługi i produkty Enterso sp. z 0.0. każdemu.

  Agencja Reklamowa Wollszleger
 • Event Studio

  Od lutego 2013 korzystamy z systemu pozycjonowania ADDER8. System okazał się skuteczny – znacznie bardziej niż inne firmy zajmujące się pozycjonowaniem, z którymi do tej pory pracowaliśmy. W efekcie przeprowadzonego za pośrednictwem ADDER8 pozycjonowania naszej strony osiągnęliśmy zakładane wyniki na pierwszej stronie Google. Polecamy ADDER8 wszystkim zainteresowanym.

  Event Studio
 • Agencja Reklamowa SeoMedia

  Potwierdzamy wysokie kompetencje, rzetelność oraz fachowość usług. Oprogramowanie, z którego korzystamy (ADDER8) sprawdza się w 100% jako narzędzie do pozycjonowania naszej strony firmowej. Polecamy firmę Enterso Sp. z o.o. jako sprawdzonego oraz profesjonalnego partnera w biznesie.

  Agencja Reklamowa SeoMedia
 • PHU Bartosz Chowański

  Jednym z głównych kryteriów wyboru tego wykonawcy była konkurencyjna oferta cenowa, ale także potencjał firmy, jej duże doświadczenie oraz pozytywna opinia, którą cieszy się na lokalnym rynku usług informatycznych. Pracę wykonane przez firmę Enterso sp. z o.o. wykonane zostały zgodnie z harmonogramem, naszymi wymaganiami, a współpraca przebiegała bezkonfliktowo i sprawnie.

  PHU Bartosz Chowański
Back to Top