Opieka nad stroną

W ostatnich latach marketing internetowy przeszedł prawdziwą rewolucję. Jak się okazuje, sama strona nie wystarczy do tego, aby osiągnąć pełen sukces w biznesie online. Strona internetowa musi wyróżniać się na tle konkurencji aktualną treścią oraz funkcjonalnością, tak by użytkownicy przebywali na niej dłużej i znaleźli to, czego właśnie szukają. Niestety, wiele osób nie dysponuje po prostu wystarczającą ilością czasu, aby osobiście zająć się aktualizacją strony, czy też innymi, niezbędnymi modyfikacjami. Opieka nad stroną to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas i oczekują kompleksowej oraz co najważniejsze, profesjonalnej opieki nad witryną. To także usługa, z której mogą skorzystać osoby posiadające już stronę i podstawowe umiejętności jej obsługi. W ramach naszej usługi obejmującej opiekę nad Państwa stroną zajmujemy się m.in. jej aktualizacją, rozbudową i modyfikacją. Przekazanie nam opieki nad witryną, pozwoli zarówno Państwu, jak i Państwa pracownikom zająć się ważniejszymi zadaniami, a sprawy aktualizacji czy poprawek pozostawić specjalistom. Poniżej znajduje się szczegółowy wykaz czynności, jakie wykonujemy w ramach opieki nad witryną.

Dostępne pakiety

Wybierz pakiet dostosowany to Twoich potrzeb

 • Standard
 • 299PLN
  za mc
 • 3 godziny opieki programisty/webmastera
 • kontrola aktualizacji głównego silnika strony tj. Wordpress (częstotliwość 1 w mc.);
 • kontrola aktualności zainstalowanych wtyczek (częstotliwość 1 w mc)
 • modyfikacja treści wg. zaleceń klienta
 • modyfikacja szablonu wg. zaleceń klienta
 • ustawianie przekierowań
 • konfiguracja DNS domen
 • konfiguracja skrzynek pocztowych
 • konfiguracja certyfikatu SSL

FAQ (Najczęściej zadawane pytania)

Te odpowiedzi, powinny rozwiać wszelkie wątpliwości

Czas potrzebny na wykonanie zadania, określa sam programista/webmaster. Po wynonaniu danego zlecenia, webmaste prześle informację o wykorzystanym czasie, na wykoanie tego zadania, i ogólny bilans pozostałego czasu.

W przypadku gdy programista/webmaster oceni, że czas wykonywanego działania może zostać przekroczony, poinformuje o tym fakcie odpowiednio wcześniej.

Wymagany dostęp - aby móc swobodnie zarządzać stroną, i mieć możliwość szybkiej interwencji, musimy mieć dostęp do:

· panelu typu DirectAdmin lub pochodnego (jeśli serwer posiada);
· panelu hostingodawcy gdzie wykupiona jest domena;
· serwera poprzez FTP/SFTP w zależności od konfiguracji

Każda kolejna rozpoczęta godzina w miesiącu to koszt 70PLN netto - koszt ten zostanie doliczony do kolejnej faktury.

Oczywiście aby nie narażać na dodatkowe koszty, klient zostanie wcześniej poinformowany o ewnetualnym wyczerpaniu limitu godzinowego w miesiącu

Oczywiście, również opiekujemy się takimi stronami. Jednak w przypadku niestandardowych systemów CMS (systemów autorskich lub stron statycznych), nie możemy zapewnić takich działań jak, zautomatyzowana kopia zapasowa, czy usuwanie złośliwego kodu. Jednakże pracujemy nad tym abyśmy mogli wykonywać takie operacje.

TOP