O firmie Enterso

Jesteśmy jedną z czołowych agencji e-commerce w Polsce, która od początku swojej wieloletniej działalności specjalizuje się w SEO. Sukcesywnie pomagamy naszym klientom w dotarciu do większego grona odbiorców.Zainteresowanym osobom oferujemy skuteczne narzędzia reklamy internetowej i szeroki wachlarz usług, takich jak m.in: efektywne prowadzenie kampanii na portalach społecznościowych typu Facebook, G+ i Pinterest. Ponadto, możemy podjąć się również prowadzenia profesjonalnego, generującego sprzedaż bloga – wszystko w sposób subtelny i nie wyglądający na oczywistą reklamę.

Co więcej, nasi specjaliści posiadający certyfikaty Google Analytics poprowadzą dla Państwa skuteczną kampanię AdWords. Warto również dodać, że program Adder, który stworzyliśmy, został wielokrotnie nagrodzony.

Nie ograniczamy się jednak do wsprarcia istniejących już firm

Nasz zespół złożony z doświadczonych specjalistów pomoże Państwu w przyjemny, ale i niezwykle skuteczny sposób wesprzeć efektywny start w nowym i dopiero rozwijającym się biznesie. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie stworzyć firmową stronę internetową od podstaw – na bieżąco konsultując się w zakresie jej ostatecznego kształtu, jak również sprawować nad nią pełen nadzór, chroniąc – między innymi – przed złośliwym oprogramowaniem. Ponadto, specjalizujemy się również w generowaniu leadów dla naszych klientów.

W branży SEO działamy już od ponad dekady

W branży SEO działamy już od ponad dekady, odnosząc w tym czasie wiele sukcesów. Nasza firma była wielokrotnie wyróżniana oraz nagradzana – zarówno w zakresie oferowanych usług (Adder, AddMailer, rankingi branżowe), jak i pod kątem całokształtu naszej działalności (nagrody konsumenckie i wyróżnienia dla lokalnych przedsiębiorców). Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż to właśnie od Enterso inne agencje e-marketingu uczyły się pozycjonowania oraz wielokrotnie pracowały – lub pracują do dziś – na naszych programach.

Najważniejszym fundamentem naszej działalności jest jednak zaufanie klientów

Jesteśmyw pełni świadomi tego, jak wiele zmian dokonuje się każdego dnia w algorytmach Google, dlatego – aby zapewnić jak najwyższą jakość naszych usług – staramy się ciągle ulepszać nasze metody pozycjonowania, uczyć się nowych rozwiązań oraz szkolić zespół.

Krótkie podsumowanie rozwoju naszej firmy na przestrzeni lat.

2006

Rok 2006

to rok w którym powstała nasza firma. Już wtedy podbiliśmy rynek SEO z naszym programem do pozycjonowania Adder. Było to pierwsze narzędzie do profesjonalnego pozycjonowania stron, które do dziś jest przez nas dopracowywane i wzbogacane o kolejne funkcje.

2007

Rok 2007

nie zwalniając tempa, na rynek wchodzi nasz kolejny, nagradzany i wielokrotnie używany, produkt - program do automatycznego mailingu AdMailer.

2009

Rok 2009

budujemy oraz wzmacniamy swoją pozycję na rynku, otrzymując certyfikat Partnera AdWords - tworzymy dla niego specjalny dział obsługi, który z powodzeniem funkcjonuje do dziś.

2012

Rok 2012

zdobywamy jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień na rynku – w pełni zasłużony tytuł Krajowego Lidera Innowacji.

2013

Rok 2013

nie zatrzymują nas poważne zmiany w SEO, spowodowane aktualizacją algorytmów wyszukiwarki Google. Szybko zaadoptowaliśmy się do nowych warunków utrzymując pozycję lidera.

2015

Rok 2015

wprowadzenie kolejnej innowacji na rynku: Promo Pager, czyli pierwsza w Polsce – i do dziś jedna z bardziej zaawansowanych – platforma do pozycjonowania stron, wyposażona w m.in. zaawansowany system prowizyjny i panel klienta

2016

Rok 2016

już ponad 7500 firm zaufało Enterso, co tylko potwierdza naszą pozycję na rynku.

2017

Rok 2017

znaczne zmiany w strukturze firmy: pojawił się nowy prezes Łukasz Nawrocki, a także zmieniony management. Rośnie kapitał spółki, a wraz z nim - możliwości na rynku.

20..

To miejsce dla Ciebie ! A Ty jak zapiszesz się w historii Enterso ?

Pryszłość

Skontaktuj się

Jesteśmy w pełni świadomi tego, jak wiele zmian dokonuje się każdego dnia w algorytmach Google, dlatego – aby zapewnić jak najwyższą jakość naszych usług – staramy się ciągle ulepszać nasze metody pozycjonowania, uczyć się nowych rozwiązań oraz szkolić zespół. Zespół Enterso tworzą eksperci, którzy zawsze trzymają rękę na pulsie, by pozycjonowanie było nie tylko efektywne, ale też bezpieczne.

Nasze wartości

01

Misja

Dążymy do tworzenia jak najbardziej wartościowego i unikalnego contentu dla naszych klientów. Dbamy o to, aby tworzone przez nas treści docierały do wyselekcjonowanego i określonego grona odbiorców. Dokładamy wszelkich starań – od strony technicznej i merytorycznej – aby witryny, nad którymi pracujemy, przyciągały uwagę, zapadały w pamięć i budziły żywe zainteresowanie odbiorców - potencjalnych klientów.

02

Cel

Naszym celem jest przede wszystkim zaufanie klientów. Mając za sobą ponad dekadę doświadczenia na rynku SEO wiemy, że nie musimy niczego udowadniać i starać się o szybki zysk. Jedyny zysk widzimy w zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów, którą od lat staramy się zapewnić na niezmiennym, pełnym profesjonalizmu i wysokim poziomie.

03

Pasja

Enterso to coś więcej, niż tylko firma – to tworzący nasz zespół ludzie z pasją, profesjonaliści i pasjonaci ze zdolnościami i motywacjami. W Enterso szanujemy pracowników wiedząc, że to od nich zależy jakość oferowanych usług – dlatego staramy się stworzyć taką atmosferę, w której każdy czuje się dobrze i z pasją może wykonywać swoją pracę.

TOP