O nas

Kilkanaście lat doświadczenia w obszarze digital marketingu na rynku polskim i międzynarodowym, kilkuset specjalistów całego świata, wysokie standardy pozycjonowania i największy w kraju dział techniczny - nazywamy się Grupa iCEA.

Nasze wyróżniki to z pewnością pełna personalizacja działań, strategia każdorazowo odpowiadająca oczekiwaniom i potrzebom klienta oraz pełna transparentność współpracy. Ale to nie wszystko! Przeprowadzane przez nas konsultacje są całkowicie darmowe i niezobowiązujące - trakcie takiego spotkania odpowiadamy na wszystkie nurtujące Cię pytania w zakresie strony, przedstawiamy największe błędy i możliwości optymalizacyjne, a także analizujemy poczynania Twojej konkurencji.

Kompleksowość naszych działań jest możliwa dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami, takimi jak Blue Whale Press, który jest tematycznym wydawcą portali informacyjnych i pierwszą w Polsce, autorską siecią reklamową dedykowaną branży sklepów internetowych. Mamy tu wszystko, czego potrzebuje Twój biznes!

Interesuje Cię darmowa konsultacja?
A może masz pytanie?

Zadzwoń, napisz lub po prostu wypełnij formularz!