Enterso - przystanek sukces

Enterso wspiera laureatów konkursu Przystanek Sukces – biznes w Szczecinie się opłaca!

Z dumą ogłaszamy, że mieliśmy przyjemność wesprzeć Polską Fundację Przedsiębiorczości oraz Urząd Miasta Szczecin w organizacji konkursu Przystanek Sukces – biznes w Szczecinie się opłaca! Doskonale zdajemy sobie sprawę z problemów młodych przedsiębiorców, więc z niekrytą radością zdecydowaliśmy się wesprzeć laureatów konkursu.

W biznesie cechuje nas skonkretyzowane podejście i skupienie na realizacji określonych działań. Na każdym kroku szukamy innowacji, wdrażamy może nietypowe, ale zdecydowanie nowatorskie strategie i robimy wszystko, by nasi klienci zyskali przewagę konkurencyjną nad swoimi bezpośrednimi rynkowymi rywalami. W codziennym zorientowaniu na sukces nie zapominamy jednak o wspieraniu tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową lub chcą ze wszystkich sił pchnąć ją na nowe tory. Właśnie dlatego chętnie bierzemy udział w rozmaitych konkursach i angażujemy się w działania fundacji czy stowarzyszeń, które rozwijają ducha przedsiębiorczości. Jedną z takich inicjatyw była 9. edycja konkursu Przystanek SUKCES – biznes w Szczecinie się opłaca!

Jak zauważają organizatorzy: celem konkursu było zachęcenie młodych ludzi do pozostania w Szczecinie, wiązania kariery zawodowej z naszym miastem oraz do zakładania własnych firm. Jako spółka zajmująca się realizacją działań z zakresu szeroko rozumianego marketingu internetowego, doskonale rozumiemy potrzebę mobilności i trend do pozostawania w ruchu na rynku pracy, ale cenimy też przywiązanie do lokalności, pewien lokalny i przedsiębiorczy patriotyzm, który wzbogaca biznesowe otoczenie poszczególnych miast. Dlatego też wzięliśmy udział w tegorocznej edycji Przystanku SUKCES…, pomagając w organizacji i fundując atrakcyjne, dla młodych przedsiębiorców, nagrody.

Enterso - podziękowanie za udział w Przystanku Sukces

Zadaniem uczestników było napisanie biznesplanu traktującego o ciekawej, przełomowej czy też lokalnie potrzebnej działalności gospodarczej, realizowanej na terenie Szczecina. Konkurs adresowany był do młodzieży, która nie ukończyła 18. roku życia oraz do studentów czy absolwentów, a także osób po prostu zamierzających założyć własną firmę i mających na nią oryginalny pomysł. Inicjatywa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Urzędu Miasta Szczecin pokazała potencjał młodych ludzi, ich otwartość na potrzeby społeczności lokalnej oraz umiejętność twórczego myślenia, dlatego z dumą chwalimy się z udziału w konkursie, po stronie organizatorów oraz sponsorów nagród.

W Enterso wiemy doskonale, ile wysiłku wymaga codzienna praca, której efektem finalnym, poprzedzonym godzinami wyrzeczeń, nieprzespanych nocy i niezrealizowanych idei, jest rynkowy sukces. Jeśli więc możemy pomóc komuś w zaistnieniu na rynku, ułatwić mu ten przysłowiowy “pierwszy krok”, robimy to z przyjemnością. Od zawsze angażujemy się w akcje mające na celu rozbudzenie przedsiębiorczości wśród młodych ludzi i nie zamierzamy zmniejszać skali tegoż zaangażowania. Innymi słowy, wspominamy 9. edycję konkursu i z niecierpliwością czekamy na jego kolejną iterację!