Aktualności

Jak mówi niezawodne prawo podaży i popytu, każdy towar lub usługa jest wart tyle, ile ktoś skłonny jest za niego zapłacić. Największe fortuny rodziły się właśnie z tego – ze znajdowania sposobu na zapewnienie lub dostarczenie odbiorcom czegoś, czego w ofercie nie miał nikt inny.
W czasach antyku agora – centralny plac greckiej polis – stanowiła polityczne, kulturowe, a nierzadko także handlowe centrum społeczności. Od ważnych wydarzeń po codzienne sprawy, życie Greków koncentrowało się wokół toczących się na agorze wydarzeń.
Wydawałoby się, że Facebook pojawił się całkiem niedawno, a jednak towarzyszy nam już ponad dekadę. Wiele się w tym czasie zmieniło, zwłaszcza jego zasięgi. Sprawa wygląda bowiem tak, że proporcjonalnie do wzrostu liczby użytkowników zmniejszyła się liczba treści, które są dostępne na ich newsfeedach.
Osławiony „grecki ogień” do dziś stanowi jedną z niewyjaśnionych zagadek historii. Ta tajemnicza substancja, zdolna płonąć nawet w kontakcie z wodą, na długie lata zapewniała Bizancjum panowanie na lądzie i morzu. Jednak – mimo tego, jak często ją stosowano – tajemnica jej wyrobu znana była tylko niewielkiej garstce osób. Co więcej, ujawnienie sekretu groziło karą

Zapytaj o wycenę pozycjonowania Twojej strony

TOP