Profesjonalne zaplecze SEO

Wiadomość została wysłana! Dział obsługi odpowie Państwu w ciągu 24 godzin.

Profesjonalne zaplecze SEO

Potrzebujesz solidnego „kopa” w Google?

Jeśli chcesz wyprzedzić naprawdę silną konkurencję, musisz skorzystać z Profesjonalnego Zaplecza SEO!

Czym jest zaplecze?

Zaplecze SEO to system stron, blogów i precli ( Presell Pages ), stworzonych w internecie w jednym celu – wypozycjonowania Twojej strony jak najwyżej się da.

Budowa zaplecza SEO polega na stworzeniu wielu unikalnych stron, posiadających związane tematycznie z pozycjonowaną stroną treści, oraz linkujących do tej witryny.

Z racji specyfiki budowy takich stron, są one bardzo dobrze oceniane przez Googla, a linki prowadzące z nich do Twojej witryny zapewniają przełożenie dużej mocy na Twoją stronę. Będziesz w stanie pokonać w wyścigu do TOP nawet bardzo silną konkurencję.

Zaplecze specjalnie dla Ciebie!

Stworzone przez nas zaplecze nie jest zapleczem publicznym! Wszystkie strony są tworzone dla Ciebie indywidualnie, zawierają artykuły opisujące Twoją branżę, a linki kierują do Twoich stron! Siła takiego zaplecza jest nieporównywalna z tradycyjnym pozycjonowaniem.

Zaplecze SEO należy w pełni do Ciebie – w przeciwieństwie do agencji pozycjonerskich, po wykonaniu przekazujemy wszystkie dane dostępowe do stworzonych stron! Masz pełną kontrolę nad swoim pozycjonowaniem i marketingiem – pełna niezależność i swoboda wyboru!

Aby maksymalnie zwiększyć siłę zaplecza, postawione strony należy pozycjonować programem Adder – pozwoli to na stworzenie „piramidy linków”, która zapewni bezpieczne pozycjonowanie Twojej witrynie, jednocześnie maksymalnie wykorzystując potencjał Zaplecza Seo jak i programu Adder.

Profesjonalne zaplecze w formie piramidy linków.


Z racji swojej konstrukcji, zaplecze SEO oferujemy w trzech wariantach. Wybierając wariant o odpowiadającym nam budżecie, należy kierować się zasadą „im więcej, tym lepiej” – większa ilość stron zapleczowych korzystniej i szybciej wpłynie na pozycję naszej docelowej strony.

W nawiasach podano dodatkową cenę za wprowadzenie stron do programu Adder – przeprowadzenie pełnej konfiguracji, wraz ze wszystkimi opisami, artykułami i kategoriami.

  • Wariant 1: 10 stron zapleczowych – 1600 zł netto (+ 804 zł netto wprowadzenie do Adder)
  • Wariant 2: 20 stron zapleczowych – 3000 zł netto (+ 1608 netto zł wprowadzenie do Adder)
  • Wariant 3: 40 stron zapleczowych – 5800 zł netto (+ 3216 netto zł wprowadzenie do Adder)

Wybierz odpowiadający Ci wariant i skontaktuj się z nami za pomocą formularza na dole!

Nie daj się więcej wyprzedzać!

 

Back to Top